hP> się rozpierdoliło przepraszamy :D

Rozjebane hP> :D

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2009-06-28 14:47:30

HR baxter

Jakiś niezarejestrowany

Re: Aktualna Tabela

Wszyscy tu widzą że Lordy nie umieją przegrywać tak wogóle przestańcie się kłucić to jest tylko turniej

 

#17 2009-06-28 16:05:52

Lord Rasta

Użytkownicy (członkowie innych clanów)

Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Aktualna Tabela

baxter, jak dla mnie to jesteś śmieszny, bo jeśli my nie umiemy przegrywać to w takim razie wy nie umiecie czytać, wy nie umiecie przestrzegać regulaminu czym jednocześnie nie umiecie się bawić a do tego Ty nie umiesz pisać, więc czasami odłóż klawiaturę a weź słownik ortograficzny i kolorowankę

Offline

 

#18 2009-06-28 18:56:28

mac

Użytkownicy (członkowie innych clanów)

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Aktualna Tabela

Czemu H5F ma już 2 mecze rozegrane ? ^^ Za godzinę z resistance gramy dopiero :d

Offline

 

#19 2009-06-28 21:19:59

koziol

Jakiś niezarejestrowany

Re: Aktualna Tabela

ziom przwidzial nasz wynik ;e

 

#20 2009-06-29 00:55:43

lordpete

Użytkownicy (członkowie innych clanów)

Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 11
Punktów :   

Re: Aktualna Tabela

Baxter,przegraliśmy z Heineken i co...szukamy czegoś co dałoby nam wygraną?
najpierw zastanów się kilka razy przed napisaniem czegoś.
źle rozumujesz....Ziom dał ciała na całego.
ja nie mam pretensji do Was tylko to niego.

a Wam gratuluje wygranej z NS.wg mnie sensacyjny wynik.

pozdrawiam.

Offline

 

#21 2009-06-29 10:28:48

floccus

Użytkownicy (nie są członkami clanu)

Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Aktualna Tabela

"W trakcie meczów ligowych zabronione jest wykorzystywanie wszelkiego rodzaju hacków, cheatów, oraz skrótów na mapie. W przypadku złamania tej zasady gracz zostanie ukarany poprzez wykluczenie z turnieju, a jego drużyna otrzyma punkt karny. Dodatkowo, jeśli przeciwnik nie zezwoli na wymianę oszukującego gracza na innego drużyna jest zmuszona grać daną trasę mniejszą liczbą graczy."

w zamyśle autora pewnie cała sentencja była bez tego ", oraz skrótów na mapie" i tu pewnie się wszyscy zgodzą, bo jakby można było wyciągać konsekwencje takie same jak za hacki/cheaty?! co nie zmienia faktu, że regulamin jest tak napisany... przydała by się mała korekta sami wiecie, że cuty akurat na nadeo nie są jakimś wielkim halo. bo te mapy są tak proste, że tutaj właściwie chodzi o wszelkiego rodzaju tricki i cuty... moim zdaniem cuty powinny być dozwolone więc. a w całym tym sporze niestety przeciwnicy lordów są w o wiele gorszej pozycji. bo wystarczyło zwyczajnie przed meczem umówić/zapytać się co do cut'ów - tak samo jak ja to zrobiłem z MD. nie ważne jak regulamin byłby napisany - karą powinno być automatycznie przegranie mapy, ale nie całego meczu lub wyrzucanie teamów/zawodników ale z drugiej strony jeśli chodzi o wynik meczu. jeśli A07 było ostatnią mapą to rzeczywiście było o 'pietruchę'...

zawsze można mieć pretensje do nawet bardzo dopracowanych regulaminów. ale w momencie chęci przystąpienia do danego turnieju, sami wiecie że ostateczną decyzję/interpretację mają organiztaorzy...

Ostatnio edytowany przez floccus (2009-06-29 10:31:17)

Offline

 

#22 2009-06-29 11:33:58

lordpete

Użytkownicy (członkowie innych clanów)

Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 11
Punktów :   

Re: Aktualna Tabela

dobrze powiedziane Flo.
dlatego cały czas mówię że nie mam pretensji do zawodników z HR tylko do organizatora za to że stworzył regulamin którego nie przestrzega.

więć chciałem "odejść" trochę od regulaminu i powtorzyć trase A07,bo tak jak napisałeś,była to walka o "pietruchę".
strach spojrzał w oczy niektórym zawodnikom z HR i dlatego się zawzięcie bronią przed tym(choć po wygranej z NS pewnie nie mieliby nic przeciwko powtórce trasy)

Ostatnio edytowany przez lordpete (2009-06-29 11:35:07)

Offline

 

#23 2009-06-29 12:07:16

HR Bartok

Użytkownicy (członkowie innych clanów)

Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Aktualna Tabela

Ale kiedy ty chcesz ja powtarzac ? Mogliscie grac do końca aby potem miec o co walczyc a nie teraz skladac pretensje ze wam sie nie opłacalo A07 z nami grać, powinniscie wiedziec ze mecz gra sie do ostatniej mapy nawet jesli zostala wam tylko ''pietrucha'' do ugrania, zreszta my tez nie musielismy sie wysilac bo dla nas to tez "pietrucha" byla wtedy, bo mecz juz byl wlasciwie wygrany. Gralismy ja uczciwe  a skoro wam sie trenic nie chcialo na mecz to teraz macie tego konsekwencje. Jak juz powiedzialem d02 powinna byc uznana jako mapa dla was ale pozostale dwie mapy zostaly rozegrane normalnie i wyniki z nich nie powinny ulec zmianie. Pozatym skoro myslesliscie ze po d02 juz przegraliscie to po co te kłotnie?

Ostatnio edytowany przez HR Bartok (2009-06-29 12:28:03)

Offline

 

#24 2009-06-29 12:40:47

ziom

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 55
Punktów :   

Re: Aktualna Tabela

Odnośnie meczu H5F - mały błąd się wkradł. dwa razy policzyłem jeden mecz, ale mam nadzieję, że nie sprawiło to większych problemów.

Odnośnie cutów, przestańcie się wreszcie kłócić, bo ten temat był już wałkowany.

Offline

 

#25 2009-06-29 16:20:45

lordpete

Użytkownicy (członkowie innych clanów)

Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 11
Punktów :   

Re: Aktualna Tabela

do Zioma:
przykro mi ale nie nadajesz się na orgaznizatora turnieju.

nie wiem ile już organizowałeś a ten HP CUP to istna porażka.
jako jedyni dostosowaliśmy się do regulaminu i dostało nam się za to.

brawo Ziom.

Offline

 

#26 2009-07-12 15:50:47

Warrior of pieczywo

Jakiś niezarejestrowany

Re: Aktualna Tabela

Już się bulwers Lordów zaczyna, to że wam nie wyszlo to nie znaczy ze wszyscy oszukuja i tylko wy jestescie tacy git.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vbc.pun.pl www.prewencja.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.grupateoretyczna.pun.pl www.rebeldee.pun.pl