hP> się rozpierdoliło przepraszamy :D

Rozjebane hP> :D


#31 2009-06-08 15:06:25

Łosiek

Administrator

12595239
Call me!
Skąd: hutki
Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 81
Punktów :   

Re: HP Cup

B12 i TMX napisał:

No pewnie, b12 też sie znalazło nie dlatego, że masz tam tmxa i regulara lepszego niż 3/4 klanów na świecie.
Weź już skończ sie tłumaczyć, gówno nie fair dobieranie map bo to jest za przeproszeniem p******* o dupie maryny. Wiedziałeś, że znajdą sie "takie" osoby... przynajmniej wiedzą co sie dzieje i nie p***** mi o grywalności map, bo tak czy siak dobierasz je pod siebie.

Co to ma być.
Powinienem usunąć te posty ale to jest do HP CUP więc nie zrobię tego. (usunę je po zawodach)



http://img193.imageshack.us/img193/6550/kotekpj4.jpg

Offline

 

#32 2009-06-08 15:08:46

ziom

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 55
Punktów :   

Re: HP Cup

Lord/B12 i TMX - proponowałbym, abyś podał swój prawdziwy nick, a nie ukrywał się pod jakimiś pseudonimami... poza tym prosiłbym cię o odrobinę kultury, ponieważ forum to jest miejscem publicznym

słoma - Mappack Nadeo uległ zmianie tylko raz i ten podany teraz jest w 100% pewny. Miałem wczoraj sporo na głowie i pomyliłem mapki, zamiast B12 dałem C12, a zamiast Stadium C3 dałem C4. Jeśli przysporzyło wam to kłopotu to przepraszam.

Offline

 

#33 2009-06-08 16:04:53

floccus

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

organizator poprosił mnie o doradzenie map do cupa nadeo. Slomka: odnośnie tego, dlaczego tak mało map white/green - nie wiem kto Ty jesteś, ale jeśli znasz mnie albo laar'a to powinieneś wiedzieć, jak nam na nich idzie... poza tym chyba byś nie chciał grać na mapach typu A04, A10 lub B09... albo w ogóle mapach 15-sekundowych. dzisiaj wieczorem ziom przedstawi oficjalnie cały mappack do cupa Nadeo. to powinno zamknąć dzioby wszystkim spekulantom odnośnie teorii, że floccus układał mapy pod siebie. no wybaczcie, ale śmiać mi się chce po prostu. zresztą już nie zamierzam się tłumaczyć, zwłaszcza przed osobami anonimowymi. Ten kto gra mapy nadeo, sam wie że nie wszystkie są do grania... pozdrawiam.

 

#34 2009-06-08 17:58:52

sloma

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

floccus napisał:

organizator poprosił mnie o doradzenie map do cupa nadeo. Slomka: odnośnie tego, dlaczego tak mało map white/green - nie wiem kto Ty jesteś, ale jeśli znasz mnie albo laar'a to powinieneś wiedzieć, jak nam na nich idzie... poza tym chyba byś nie chciał grać na mapach typu A04, A10 lub B09... albo w ogóle mapach 15-sekundowych. dzisiaj wieczorem ziom przedstawi oficjalnie cały mappack do cupa Nadeo. to powinno zamknąć dzioby wszystkim spekulantom odnośnie teorii, że floccus układał mapy pod siebie. no wybaczcie, ale śmiać mi się chce po prostu. zresztą już nie zamierzam się tłumaczyć, zwłaszcza przed osobami anonimowymi. Ten kto gra mapy nadeo, sam wie że nie wszystkie są do grania... pozdrawiam.

nie chodziło mi o to, że ustawiasz pod siebie, bo wiem, że całe nadeo Taxi jeździ , jak jeździ   ^^ (nie bądźmy śmieszni nie oczekuję od Ciebie, że będziesz szukał na siłę map, na których Taxi nie ma dedi czy tmx [jesli sa takowe ] )

generalnie są ekipy, które specjalizują się w A i B, i są tacy którzy wolą  C, D i E, Twój wybór ugodził głównie w tych pierwszych, jakkolwiek nie zamierzam tutaj wylewać łez...

pozdrawiam i czekam na pełną listę mapek

 

#35 2009-06-09 12:15:54

JohnCena

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

A ja proponuje byście się nie kłócili załatwić kogoś kto się zna na mapach nadeo jak i tech, ale by ta osoba nie brała udziału w turnieju... np. do techów byśmy wybrali (przykłady) Jareckiego i np. Diav3la a do Nadeo kogoś z Storm! np. Drle lub kogoś innego...

 

#36 2009-06-10 00:15:36

lordpete

Użytkownicy (członkowie innych clanów)

Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 11
Punktów :   

Re: HP Cup

zgadzam się z Johnem.
mapy powinny być wybierane przez osoby nie związane z turniejem.
jak sobie wyobrażacie np: mecz Polska vs Grecja i sędziuje gracki sędzia?
to jest to samo co wybieranie map przez uczestnika turnieju.
i nie chodzi mi tu o Flo..obojętnie kto by to nie był nie jest wporządku.

i skończcie już z tym spiskiem taxi vs reszta bo to bezsensu jest.
jak dzieci.są dobrzy więc nie zazdrościć tylko się brać do roboty co by im d*** złoić:)

p.s. to nie ja pisałem poprzednie posty pod nickiem lord.

do słoma:
to jest puchar nadeo czyli A do E. każdy wie że na wszystkich trasach powienien trzymać jakiś poziom.
a tak już na zakończenie tegoż posta -słoma, rundy się rządzą swoimy prawami..nawet drużyna Taxi może nie wyjść z grupy.

niech wygra najlepszy

Offline

 

#37 2009-06-10 00:56:00

rafaello

Użytkownicy (członkowie innych clanów)

Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: HP Cup

Flo moim zdaniem powinieneś wybrać mapki typu B04 albo B09 tak na złośc tym co maja jakieś problemy. I byście latwo i przyjemnie wygrali a tak bedziecie trenować i po co wam to heh. pozdro dla  tych co są lamusami i sie kłócą z byle powodu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rebeldee.pun.pl www.grupateoretyczna.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.livemusic.pun.pl www.vbc.pun.pl