hP> się rozpierdoliło przepraszamy :D

Rozjebane hP> :D


#16 2009-06-01 10:31:44

tw21

Użytkownicy (członkowie innych clanów)

Zarejestrowany: 2009-04-27
Posty: 12
Punktów :   -1 

Re: HP Cup

Jako załozyciel HM-X odfwołuje klan HM-X z HP CUP po dłuższej rozmowie z członkami klanu

A kandydatura Skinhead jest nadal aktualna
i Jeszcze4 jedno Odszedłem z HP za namowa ludzi z klanu Skinhead i tez po rozmowie z Blue ktory uwaza ze sie nie nadaje i tak bym nie pojechał zadnego spara w barwach HP bo bym jechał w Skinhead ale jestem skłonny robić mapy dla klanu HP
Pozdrawiam TW21

Czekamy na wiecej info odnosnie ligi HP CUP

Po przeanalizowani ekip ktore wystartuja w grupie TECH prosze organizatorów o to aby pierwszy spar w naszej grupie odbył sie albo z klanem FC albo z BQ mamy kilka ruchunków z nimi do załatwienia dlatego prosze o rozpatrzenie mojej prosby


http://www.helpc.eu/images/Grafiki/userbar2.gif


Masz kłopot z kompem wal do nas

Offline

 

#17 2009-06-03 09:50:26

glooch

Użytkownicy (nie są członkami clanu)

Zarejestrowany: 2009-06-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: HP Cup

Chciałbym zapisać XX do turnieju..na techach oczywiście ;-)

Offline

 

#18 2009-06-04 16:37:07

Raven

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

Zgłaszam klan Madness Players (MP) do turnieju (Techy)

 

#19 2009-06-05 13:37:10

floccus

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

chcę zapisać klan Taxi (http://taxi.info.tm) do rozgrywek Nadeo, oczywiście jeśli nie macie nic przeciwko obcokrajowcom. Będzie grało conajmniej dwóch polaków. pozdrawiam.

 

#20 2009-06-05 13:42:48

floccus

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

aha no i mam nadzieję, iż dopracujecie trochę ten regulamin bo widzę, że zainteresowanie jest duże, a nie chcielibyśmy aby cup okazał się klapą pozdrawiam

 

#21 2009-06-06 18:02:04

mirs

Użytkownicy (członkowie innych clanów)

Zarejestrowany: 2009-06-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: HP Cup

Chciałbym zapisać team "P4G" do sekcji tech

Offline

 

#22 2009-06-07 20:16:09

HM-X Schwarcu

Użytkownicy (członkowie innych clanów)

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: HP Cup

eej my wracamy zresztą to wiadomo już ktoś od was do nas pisał jeszcze bez pełnego składu ale już będzie dobrze oczywiście tech

Offline

 

#23 2009-06-07 20:44:27

SҝЇйђеѧd'Lояd-Dяаҁо

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

siemka,jako założycie klanu SҝЇйђеѧd zgadzam się i to napewno będzie w sobote  bo ie wiem czy będe i nie wiem jeszce o której godzinie.Kto wie więcej niech odpowie. ;]




________________________________________________________



Lord-Drago,Master Admin SҝЇйђеѧds

 

#24 2009-06-07 21:19:26

HornET

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

Masz cały weekend 12-14. 06 na rozegranie tego meczu. Z przeciwnikami ustalasz date dokładną.

 

#25 2009-06-08 09:48:09

Lord

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

Okej ale dlaczego mapy Nadeo dobiera jeden z graczy turniejowych?
Pod siebie każdy może mapy ustawić, organizacja przednia, ale mapy powinny sobie drużyny same wybierać.
Odgórne narzucanie PRZEZ JEDNEGO Z GRACZY jest conajmniej gówno wartym pomysłem

 

#26 2009-06-08 09:52:53

sloma

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

Lord napisał:

Okej ale dlaczego mapy Nadeo dobiera jeden z graczy turniejowych?
Pod siebie każdy może mapy ustawić, organizacja przednia, ale mapy powinny sobie drużyny same wybierać.
Odgórne narzucanie PRZEZ JEDNEGO Z GRACZY jest conajmniej gówno wartym pomysłem

w dodatku mapy zmieniają się jak pogoda w kwietniu, chyba wrzucim na serwer wszystkie mapy nadeo, bo a nuż w nocy z soboty na niedzielę zestaw ulegnie zmianie???

 

#27 2009-06-08 09:55:50

Lord

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

Albo organizujecie to do porządku albo za to sie nie bierzcie, k****.
Nie dość, że jest to śmiechowe, na prawde 3 - 4 zestawy map w 2 tygodnie to jeszcze floccus sobie dobiera mapy. Każda drużyna powinna dobierać 1 mapę, a jeżeli padłby wynik 1:1 to z mappola (powiedzmy [przykład to jest] c01, c02, c03, c04, c05) każdy zespoł SKREŚLA na przemian po jednej z map, ta która zostanie tą sie gra. Ale wy jesteście mądrzejsi, bo niech flokus dobiera mapki, argh -.-'

 

#28 2009-06-08 11:01:17

floccus

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

Oj wiedziałem, że znajdą się takie osoby... Nie wiem kim jesteś człowieku, ale jeśli mnie znasz to chcę Cię pocieszyć, iż nie wziąłem map typu B01 B04 czy B09 a także innych podobnych, gdzie de facto, nikt na nich nie miałby kompletnie szans z nami... Jeśli to pomoże, to w mappacku znajduje się 21 map: 2xWhite, 4xGreen, 6xBlue, 5xRed, 4xStadium. Odrzucałem mapy co przypominają LOL'e, odrzuciłem mapy fartowne gdzie np. jeden loop decyduje. Są to mapy grywalne, dłuższe i wymagające umiejętności. Wzorowałem się po części mappackami na serwerach Nadeo 75000-90000 LP. To tyle żeby uprzedzić jakiekolwiek kolejne insynuacje... Mapy na poszczególne rundy wybiera Ziom. Zresztą proponuję opublikować wszystkie mapy przeznaczone do cupa Nadeo... Pozdrawiam i proszę o nie kasowanie posta

 

#29 2009-06-08 13:10:40

sloma

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

floccus napisał:

2xWhite, 4xGreen, 6xBlue, 5xRed, 4xStadium.  [...] To tyle żeby uprzedzić jakiekolwiek kolejne insynuacje... Mapy na poszczególne rundy wybiera Ziom. Zresztą proponuję opublikować wszystkie mapy przeznaczone do cupa Nadeo... Pozdrawiam i proszę o nie kasowanie posta

jesli chodzi o mnie, to mnie tylko zirytowało, że nie ma pewności co do map, gdzie zmieniane są z dnia na dzień i to nie wiadomo wlaściwie czemu...

apeluję o podanie całego packu, bo nie byłoby problemu, gdybyśmy grali na A mapach, które łatwo opanować, A map jest 2 , a stadium, które mało kto jeździ aż 4... 

no nic, oby tylko mapy nie zmieniały się z dnia na dzień...

 

#30 2009-06-08 13:47:31

B12 i TMX

Jakiś niezarejestrowany

Re: HP Cup

No pewnie, b12 też sie znalazło nie dlatego, że masz tam tmxa i regulara lepszego niż 3/4 klanów na świecie.
Weź już skończ sie tłumaczyć, gówno nie fair dobieranie map bo to jest za przeproszeniem p***** o dupie maryny. Wiedziałeś, że znajdą sie "takie" osoby... przynajmniej wiedzą co sie dzieje i nie p***** mi o grywalności map, bo tak czy siak dobierasz je pod siebie.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rebeldee.pun.pl www.vbc.pun.pl www.prewencja.pun.pl www.grupateoretyczna.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl